W niedzielę objechaliśmy trasę maratonu Istebna 2008 . Wycieczka była bardzo udana i przyjemna. Wspaniałe widoki , szczególnie z Bahenca . Warunki na trasie rewelacyjne . Kto nie jechał niech żałuje :)
Tu jest mapa , zdjecia i track mtbistebna.pl/trasa-20.htm |